Новий глава Нацполіції розповів про легалізацію зброї, наркотиків і проституцію

Новий глава Нацполіції Ігор Клименко — Новий глава Нацполіції розповів про легалізацію зброї, наркотиків і проституцію
Новий глава Нацполіції Ігор Клименко
Новий глава Нацполіції підтримує у разі внесення змін до законодавства легалізацію проституції Об этом сообщает newspravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Легалізацію зброї можливо провести тільки після завершення бойових дій. Про це заявив новий глава Нацполіції Ігор Клименко в інтерв’ю LB.ua.


Клименко заявив, що після завершення бойових дій потрібно вилучити незаконну зброю і вислухати експертів для прийняття цього рішення.


«Я вважаю, що перш за все потрібно вилучити незаконну зброю, а потім, можливо, провести аналіз всіх аргументів за і проти, вислухати експертів. Але все це — після того, як закінчаться бойові дії і не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, зате буде можливість належного контролю за легальним», — заявив Клименко.


Крім того, Клименко вважає, що Україна не готова до легалізації легких наркотиків.


«Що стосується легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове», — зазначив він.


Новий глава Нацполіції підтримує у разі внесення змін до законодавства легалізацію проституції, «тому що ми все одно від цієї проблеми не позбудемося».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/noviy-glava-nacpoliciji-rozpoviv-pro-legalizaciyu-zbroji-narkotikiv-i-prostituciyu--630658.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя